OFERTA PRACY

Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Białogardzie poszukuje kandydata na stanowisko:

Zarządca Nieruchomości

Opis stanowiska:

    zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

    dbałość o należyty stan techniczny zarządzanych budynków

    organizacja wymaganych przeglądów

    opracowywanie planów finansowych oraz przedstawianie ich do akceptacji właścicielom nieruchomości na corocznych zebraniach

    sporządzanie umów i uchwał

    współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości

    odpowiedzialność za przydzielone do zarządzania nieruchomości

Wymagania:

    wykształcenie wyższe lub średnie

    staż pracy na stanowisku zarządcy

    praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami oraz prawa budowlanego

    umiejętność planowania, organizowania i koordynowania pracy

    samodzielność i zaangażowanie oraz gotowość do pracy w terenie

    licencja zarządcy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

    pracę na pełen etat

    wynagrodzenie ze stawką miesięczną

    jasno określone zasady pracy

    zatrudnienie od listopada 2017r.

Oferty proszę składać w siedzibie Spółki BTBS Sp. z o.o.  w Białogardzie przy ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 18 od pon. do pt. w godz. od 7:00 do 15:00 ( pok. Nr 103) lub na adres   e-mail : biuro@tbs-bialogard.pl

Inspektor Nadzoru Budowlanego

    sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami zleconymi przez BTBS Sp. z o.o. zgodnie z przepisami „Prawa Budowlanego”

    sprawdzanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej nadzorowanych robót

    ocena stanu technicznego nadzorowanych budynków

    kierowanie grupą remontową BTBS

Wymagania:

    wykształcenie średnie techniczne

    uprawnienia budowlane

    staż pracy min. 2-3 lata

    praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu prawa budowlanego

    prawo jazdy kat. B